There is no header image for this region. Прокуратура: колишній начальник управління Одеської міської ради підозрюється у розтраті 900 тис грн, виділених на ремонт дитячих спортзалів - Новини та публікації - Прокуратура міста Одеси
 
Новини та публікації
29.10.2015

Прокуратура: колишній начальник управління Одеської міської ради підозрюється у розтраті 900 тис грн, виділених на ремонт дитячих спортзалів

-

              Співробітниками прокуратури м. Одеси спільно зі слідчими міського управління міліції та УПЗСЕ ГУ МВС України в Одеській області 28 жовтня повідомлено про підозру колишньому начальнику управління Одеської міської ради за ч. 1 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 КК України.

          Установлено, що громадянка у грудні 2014 року, перебуваючи на посаді начальника управління органу місцевого самоврядування, розтратила бюджетні кошти у сумі близько 900 тис грн, виділені на капітальний ремонт двох дитячих спортзалів. Фактично ремонт приміщень не проведено.

          Нагадаємо, що 24 жовтня прокуратура повідомила про підозру у вказаному кримінальному провадженні депутату Одеської міської ради, який підозрюється у привласненні коштів, виділених на ремонт вказаних спортивних залів по вул. Ланжеронівська та вул. Комарова. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури м. Одеси

кількість переглядів: 2378