There is no header image for this region. На одержанні 15 тисяч гривень хабара затримано керівника Державної екологічної інспекції в Одеській області (ФОТО) - Новини та публікації - Прокуратура міста Одеси
 
Новини та публікації
02.11.2015

На одержанні 15 тисяч гривень хабара затримано керівника Державної екологічної інспекції в Одеській області (ФОТО)

-

       Прокуратура м. Одеси здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

      У ході розслідування 2 листопада співробітниками прокуратури спільно зі співробітниками Управління СБУ в області затримано виконуючу обов’язки начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області.

     Встановлено, що посадова особа вимагала та отримала від представника підприємства 15 тисяч гривень за складання позитивного акту планової перевірки діяльності цього суб’єкта господарювання.

    Слід зазначити, що наразі правоохоронцями проводяться санкціоновані обшуки у м. Одесі та м. Києві, у тому числі в приміщенні Державної екологічної інспекції України. У ході слідчих дій отримано докази існування корупційної мережі в органах Державної екологічної інспекції України, незаконна діяльність якої спрямована на одержання неправомірної вигоди від підприємців.

    Про подальший хід розслідування кримінального провадження прокуратура оперативно інформуватиме громадськість.

 

    Прес-служба прокуратури м.Одеси

кількість переглядів: 2222