There is no header image for this region. Чоловік «замінував» суд для зриву засідання по кримінальному провадженню, в якому обвинувачується у шахрайстві та відмиванні доходів - Новини та публікації - Прокуратура міста Одеси
 
Новини та публікації
04.11.2015

Чоловік «замінував» суд для зриву засідання по кримінальному провадженню, в якому обвинувачується у шахрайстві та відмиванні доходів

-

Прокуратурою м. Одеси здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1, 2 ст. 259 КК України.
         У ході розслідування правоохоронці 03.11.2015 оголосили громадянину про підозру у завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, вчиненому повторно.
         Установлено, що 30-річний підозрюваний у липні цього року повідомив на спецлінію оператора 102 неправдиву інформацію про мінування приміщення Акціонерного банку «Південний» у Сабанському провулку.
Крім того, 02.11.2015 у Приморському районному суді призначалося для розгляду по суті кримінальне провадження по обвинуваченню зазначеної особи за низкою статей серед яких шахрайство та легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом.
         Для зриву засідання чоловік за півгодини до початку повідомив оператора 102 неправдиву інформацію про мінування приміщення суду.
У ході досудового розслідування установлено, що дзвінок здійснено з мобільного телефону, котрий належить підозрюваному.
 
Довідково:
 
Санкція  ч. 2 ст. 259 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк до 7 років.
 
Прес-служба прокуратури м. Одеси
 
кількість переглядів: 4555